Франшиза

Дитячі садочки DINO - це мережа дитячих садків з великою любов'ю до власної справи та професійним підходом до індивідуального розвитку дитини.

Головною метою DINO є створення дитячих закладів з найефективнішими навчальними методиками. Ми пропонуємо високоякісну дошкільну освіту відповідно до українських та міжнародних стандартів. 

Пройшовши шлях від свого першого садочку до мережі садочків DINO, команда засновників точно знає як якісно та оптимально створювати унікальний заклад дошкільної освіти та розвитку саме таким, про який ми мріяли. 

Чому саме ми?

Безпека. Усі наші заклади підключено до служби охорони для максимального захисту у нестандартних ситуаціях, встановлюємо камери спостереження для внутрішнього користування. Також, усі приміщення обладнано за стандартами та нормами з пожежної безпеки.

Ліцензування. Ми допомагаємо із оформленням необхідних документів, щоб Ваш бізнес був прозорим та відкритим. А також, надаємо консультації з юридичних питань і повний супровід на всіх етапах роботи.

Здоров'я. Усі садочки DINO відповідають вимогам МОЗ для закладів дошкільної освіти. Цей процес організовано на високому рівні та з максимальною відповідальністю. Це стосується як вимог до приміщень та санітарних норм, так і вимог до гігієни та правил догляду за дітьми.

Харчування. Для дітей ми розробляємо меню збалансованого харчування та створюємо ланцюжки постачання з власної кухні до кожного садочку. Усі це з дотриманням вимог та норм, що стосуються дитячого харчування.

Навчальні методики. Програма навчання для дитячих садків DINO включає власні авторські та найкращі світові методики. Ми пишаємось високим рівнем підготовки наших спеціалістів з дитячого виховання і з задоволенням інтегруємо всі програми в нових дитячих закладах мережі, надаємо повний супровід та консультування. 

Персонал. Усі спеціалісти мережі проходять відбір та допускаються до роботи із дітьми після підготовки нашими методистами. Також, вимоги до здоров'я, регулярне проходження профмедоглядів - це запорука безпеки здоров'я дітей наших закладів.

Дошкільна дитяча освіта - це актуальна у наш час сфера бізнесу, що приносить гарантований і стабільний прибуток. Ви отримаєте вигідне інвестиційне рішення та підтримку на усіх етапах роботи.

Ми пропонуємо Вам не просто власне ім'я, але й наші професійні стандарти, досвід, та кращі методики у вихованні та навчанні дітей.

З питань франчайзингу звертайтесь, будь ласка, за номером адміністрації +38 (067) 79 127 91 - DINO Франчайзінг.


на тему:
франшиза дитячого садка, франчайзинг мережі дитячих садочків у Києві, мережа дитячих садочків DINO, франчайзинг дитячого садка DINO, франшиза дитсадка, франшиза дитячих садків по Україні

×
×
Забронювати місце
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг