Місце щасливих дітей

Розвиток здібностей відповідно до віку, творчість, розвиток дрібної та крупної моторики, комунікаційні навички, логоритміка

Харчування

Збалансоване та смачне меню з власної кухні DINO Кейтерінгу. Тут знайдуть щось смачненьке усі, навіть найвибігливіші діти.

Вартість

Абонементи, умови оплати, можливість поетапного розрахунку. Все, для зручності та комфорту наших Клієнтів.

Безпека

Безпека та здоров’я дітей - наші перші пріоритети, тож усі наші садочки мають найвищий рівень підготовленості з огляду на ці питання

Про нас

Дитячі садочки DINO – це творчий освітній простір, який створили люблячі батьки та професіонали педагогіки. Ми допомагаємо таланту набути впевненості в максимально комфортному середовищі для його розвитку і зростання. Велика увага приділяється самостійності наших дітей та корисним навичкам.

Діти – це дійсно наше майбутнє. І виховати та навчити малюка так, щоб це стало міцним фундаментом в подальшому житті – головна цінність нашого проєкту. Вони взаємодіють з дорослими на емоційному рівні, тож щоб працювати з дітьми – їх треба любити.

Команда DINO – це однодумці з великим досвідом роботи, що допомагають дітям зростати щасливими, кмітливими та здоровими. Ми з увагою ставимося до бажань і особливостей дітей і бачимо диво в кожному з них.

×
×
Забронювати місце
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг