Кейтерінг

Мережа дитячих садочків DINO пропонує їжу власного приготування з доставкою для дитячих садочків, таборів, дитячих свят тощо.

Ми дуже відповідально ставимося до дитячого харчування і готуємо їжу з дотриманням усіх необхідних санітарно-гігієнічних вимог. На нашій професійно обладнаній кухні готує кухар з більш ніж 20-річним досвідом роботи. 

DINO кейтерінг пропонує повноцінне збалансоване харчування, що складається з перших та других страв, сезонних фруктів та овочів, а також смачних десертів. Меню розроблене дитячим дієтологом відповідно до потреб дітей дошкільного віку. Їжа готується під запит, тому Ви зможете обрати будь-який раціон - сніданки, обіди, вечері, додаткові перекуси. Крім того, ми готуємо страви для дітей з дієтичними обмеженнями чи індивідуальною непереносністю окремих продуктів.

Максимально корисне та поживне меню задовольнить інтереси навіть найвибагливіших батьків, а діти знайдуть для себе щось смачненьке та поживне.

Ми пропонуємо раціони із дитячого DINO-меню (ознайомитись з меню):

  • Комплексний обід (перша страва+основна+салат+напій) - від 150 грн з особи
  • Комплексний обід + вечеря - від 200 грн з особи
  • Комплекс на день (5-разове харчування) - від 300 грн з особи

Приймаємо завомлення на обслуговування на регулярній щоденній основі від 10 порцій. Також можлива власна доставка по м. Києву. Остаточна вартість обговорюється для кожного замовлення окремо і може змінюватись в залежності від додаткових умов.

Пропонуємо також комплекси "Вихідного дня" для вихованців наших дитячих садочків. Це дуже зручно, коли у вихідний день Ви позбавлені від необхідності готувати різноманітну їжу, а Ваша дитина буде смачно та різноманітно нагодована. Вартість - від 300 грн (за комплекс на день на 1 дитину).

У зв'язку з розширенням та розвитком DINO Кейтерінгу, ми пропонуємо повноцінне харчування з доставкою також і для дорослих. Замовляйте смачні комплексні обіди до Вашого офісу в DINO Кейтерінг. Орієнтовна вартість комплексного обіду - від 150 грн з людини, що залежить від кількості порцій та побажань та вимог до харчування. Доставка оплачується окремо.

Ми враховуємо всі Ваші побажання! 

Для замовлення послуги кейтерінгу зверніться за номером телефону: +38 (067) 791 27 91 - DINO Кейтерінг.

Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг

Або заповніть анкету для деталізації замовлення у DINO Кейтерінг


на тему:
доставка здорової їжі для садочків, кейтеринг дитячої їжі Київ, доставка комплексних обідів у Києві, кейтеринг для дитячого садочка, доставка їжі для дитячого свята, кейтерінг дитячого меню

×
×
Забронювати місце
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг