Безпека та здоров’я дітей - наші перші пріоритети, тож усі наші садочки мають найвищий рівень підготовленості з огляду на ці питання.

Пожежна безпека 

Наші садочки відповідають усім вимогам пожежної безпеки. Мають скрізні приміщення з різними входами, тобто мають два різні шляхи евакуації на екстрений випадок. 

Охорона

Садочки мережі DINO підключено до служби охорони, тому у випадках можливої загрози від третіх осіб, представники охоронних органів з’являться в садочку в найкоротші строки. 

За всю історію існування мережі, ми не стикались з такими випадками, але маємо бути до цього готовими.

Камери спостереження

Наші садочки обладнано камерами спостереження, які використовуються виключно у службових цілях.

Робота під час воєнного стану

Коли прийшла війна, усі садочки було зачинено, наші діти та робітники роз'їхались для убезпечення себе.

Як тільки це стало можливим, ми прийняли рішення відкриватись, бо батькам потрібно працювати та забезпечувати свої сім’ї, дітям розвиватись, а економіці включатись в роботу.

Але безпека і здоров’я - це перший пріоритет у наших садочках. 

Тому, зважаючи на воєнний стан, ми розробили ряд заходів, направлених на забезпечення максимального комфорту та безпеки наших вихованців, в тому числі і психологічної.

По-перше, це інструктаж. Усі наші працівники проінформовані щодо дій у надзвичайних ситуаціях та мають чіткі інструкції на всі випадки.

По-друге, безпечні приміщення для перебування під час повітряних тривог. У всіх садочках мережі DINO є внутрішні приміщення, що відповідають “правилу 2 стін” або знаходяться нижче рівню землі. Вихователі разом із дітьми повертаються з прогулянок та організовують дозвілля у відповідних приміщеннях та не залишають їх до завершення повітряної тривоги. Також, біля кожного садочку є спеціальні приміщення, що також можуть бути використані для захисту цивільного населення. Про розташування їх проінформовано усіх співробітників. 

Третє, деякі садочки мережі DINO мають по 2 входи/виходи, що забезпечують різні шляхи евакуації і відповідають нормам пожежної безпеки.

Сподіваюсь, що ці заходи не стануть у нагоді, але максимально серйозно ставимось до таких питань. 

Четверте, постійний зв’язок з батьками. Хоча це правило було завжди і до воєнного стану, ми тримаємо на контролі абсолютно все, що стосується наших вихованців та за найменшої позаштатної ситуації, повідомляємо батьків та приймаємо рішення щодо подальших дій. 

В усіх складних ситуаціях, ми максимально йдемо назустріч нашим клієнтам та вихованцям, тож Ви завжди можете звернутись із запитаннями та пропозиціями до адміністратора садочку для вирішення будь-яких питань. 


на тему:
дитячі садки з безпечним перебуванням під час повітряних тривог, безпека здоров'я дітей, комфортні умови в дитячих садках, психологічна підтримка дітей в дитячому садку, адаптація дитини у садочку

Оберіть, будь ласка, садочок, що Вас цікавить:

DINO Парковий

Борщагівка

DINO Львівський

Соф.Борщагівка

DINO Ірпінь

ЖК Карат

×
×
Забронювати місце
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг