Режим дня в мережі дитячих садочків DINO створено відповідно до рекомендацій дитячих лікарів та педагогів. 

Для здоров'я та розвитку дитини має велике значення режим дня, він є невід'ємною частиною процесу виховання дітей, тому органічно організований режим завжди на користь як малюкові, а й його батькам. Дотримання правильного режиму дисциплінує дітей, підвищує їхню працездатність, апетит, покращує сон, сприяє нормальному фізичному та психологічному розвитку, зміцнює здоров'я малюка. Організм дитини пристосовується до певного біоритму і до терміну налаштовується на їжу або сон, а всі органи та системи функціонують у ньому злагоджено. 

Зазвичай, діти, що мають чіткий розпорядок дня, відрізняються бадьорістю, врівноваженістю та чудовим настроєм. А порушення звичного розпорядку призводить до погіршення настрою дитини, капризів, зниженого емоційного стану і, як наслідок, - до ослаблення імунітету та хвороб.

При зміні режиму, наприклад, починаючи відвідувати садок або з переходом у шкільний ритм, дітям важко пристосуватись до нових умов життя, порушуються звичні біоритми, діти перевтомлюються, дратуються і навіть плачуть. 

Саме тому, для комфортної адаптації дитини, перед початком відвідування садочку наполегливо рекомендуємо підлаштувати розпорядок дня дитини під режим у садочку. Це полегшує дитині період адаптації і звільняє від зайвого дратування та стресу як для малюка, так і для батьків.

Додатково, важливо підтримувати розпорядок дня протягом вихідних, щоб повернувшись в понеділок у садочок, дитина почувала себе комфортно, була відпочившою та повною сил та енергії для розвитку та ігор. Діти дошкільного віку не завжди вміють регулювати свій день, вчасно відчувати свій стан та бажання, а особливо - говорити про це батькам. Тому, ця задача лягає на плечі батьків - правильно будувати та притримуватись режиму дня.

В мережі дитячих садочків DINO створено такий режим дня:

8:00

Зустріч дітей

Двері садочка відчинено, ми зустрічаємо наших маленьких друзів, допомогаємо їм переодягнутись та підготуватись до насиченого дня.

8:30

Ранкова гімнастика

Фізичні вправи допомогають розпочати активний день, прокинутись та проводяться під пильним наглядом кваліфікованих педагогів.

9:00

Сніданок

Смачний і поживний, відповідно до меню садочку. Відбувається у обладнаній дитячій їдальні. Найменшим вихованціям за потреби допомогають наші вихователі. 

9:30

Заняття за розкладом

Захопливі комплексні заняття за узгодженими програмами від педагога-методиста, що направлені на всебічний розвиток дітей різного віку. 

10:15

Другий сніданок

щоб підкріпитись вітамінами та продовжувати насичений день.

10:30

Прогулянка

Активності на вулиці - це обов’язковий елемент кожного дня, за умови, що погода дозволяє. Наші вихователі готують веселі ігри, активні розваги, естафети - нікого не лишають байдужими.

12:00

Обід

Після прогулянки наших вихованців чекає смачна їжа від турботливих кухарів.

12:30

Тиха година

Діти готуються до сну у затемнених спальних кімнатах. Усі кімнати обов’язково провітрюються та проводиться вологе прибирання перед тихою годиною. Вихователі завжди знаходяться поруч.

15:15

Полуденок

Апетитні смаколики допоможуть дітям залишатися бадьорими та активними. 

15:30

Творчі заняття

Ліплення, малювання, аплікації, заняття музикою, танцями - відповідно до розробленої програми групи.

16:00

Прогулянка

Відповідно до погодних умов, ми намагаємось проводити більше часу на свіжому повітрі. За неможливості, організовуються рухливі ігри в приміщенні.

17:00

Вечеря

Смачна та поживна вечеря із фірмового меню не залишає наших дітей байдужими.

17:30

Вільний час

Щоб не перевантажувати дітей розвиваючою діяльністю, залишаємо трохи часу для вільної ігрової активності. Кожен обирає розваги за своїм бажанням.

18:00*

Зустріч із батьками

Після вечері батьки забирають дітей, спілкуються з вихователями та адміністрацією садочка.

*наразі садочки DINO працюють за таким графіком:

DINO Парковий - з 8:00 до 18:00.

DINO Львівський - з 8:00 до 18:30.

DINO Ірпінь - з 8:00 до 18:30.

Про зміни графіку роботи садочку буде повідомлено додатково. 


на тему:
режим дня в приватному дитячому садку, дотримання правильного режиму дня в дитсадках, розпорядок дня в садочку, організація режиму дня в дитячих садках, значення режиму дня в житті дитини, адаптація дитини до режиму дня у садочку

Оберіть, будь ласка, садочок, що Вас цікавить:

DINO Парковий

Борщагівка

DINO Львівський

Соф.Борщагівка

DINO Ірпінь

ЖК Карат

×
×
Забронювати місце
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг