Ми несемо абсолютну відповідальність за кожну дитину і вдячні, що Ви довіряєте DINO найдорожче - Ваших дітей!

Санітарні вимоги

Садочки мережі DINO відповідають вимогам МОЗ для закладів дошкільної освіти.

В приміщеннях проводиться регулярне вологе прибирання, кварцування та провітрювання. 

Наші працівники проходять періодичні огляди та пильно слідкують за власним здоров’ям. 

Безпека здоров’я

Разом із дітьми виконуються всі необхідні процедури особистої гігієни після прогулянок та перед їжею, а також після ігор з фарбами чи ліплення, контролюємо старших і допомагаємо молодшим діткам.

Ми робимо усе, щоб відокремлювати дітей різних вікових груп через особливості дитячого імунітету та для зниження ризику передачі хвороб між дітьми.

Для цього обладнано різні ігрові та спальні кімнати для окремих груп, діти харчуються в різних зонах або в різний час і окремо - молодші та старші. А для прогулянок використовують окремі майданчики. Хоча іноді ми проводимо спільні заходи та ігрову діяльність, залучаючи усіх вихованців закладу.

Медичний супровід

Приймаючи дитину до садочка мережі DINO, заповнюючи анкету дитини, ми просимо батьків повідомляти про всі особливості здоров’я та звички дитини. Надзвичайно важливо знати про медичні протипоказання та харчові алергії, цю інформацію в обов’язковому порядку передаємо вихователям. 

У випадку настання нестандартних обставин, таких як погіршення самопочуття або проявів порушення здоров’я, вихователь або адміністратор садочка невідкладно зв’язуються із батьками для вирішення ситуації та роз’яснення щодо наступних дій.

За потреби, надається невідкладна допомога або виклик медичної служби. 

В жодному випадку, без дозволу або без прохання батьків, співробітники садочка не дають дитині жодних медикаментів. Тільки за необхідності, тільки після прямого узгодження з батьками.

Проте, безперечно, вихователі мають достатній рівень знань та підготовку щодо надання першої невідкладної домедичної допомоги і порядок дій у такому випадку. 

Мережа садочків DINO - це високий рівень професіоналізму і відповідальності за Ваших дітей. 


на тему:
санітарно гігієнічні норми в дитячому садку, безпека здоров'я дітей в дитячих садках, медичний супровід дитячого садка, дотримання гігієни в дитячих садках

Оберіть, будь ласка, садочок, що Вас цікавить:

DINO Парковий

Борщагівка

DINO Львівський

Соф.Борщагівка

DINO Ірпінь

ЖК Карат

×
×
Забронювати місце
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг