Кожна дитина - це унікальна особистість, що потребує індивідуального підходу до її розвитку. Наша основна ціль у цьому процесі - створити необхідне середовище для розвитку кожного аспекту маленької особистості. 

Діти дошкільного віку найкраще пізнають світ та розвиваються під час гри, і саме гра є ключовим елементом процесу навчання в нашому садочку. 

Програма навчання включає свої авторські методики і перевірені часом та не одним поколінням дітей світові методики.

Кожного року програма навчання ділиться на різні тематичні блоки, з яких потім і формується розвивальне середовище з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини в групі.

Наша програма розвиватиме в дитині найнеобхідніші навички:  

 • творчість;
 • критичне мислення;
 • вміння вирішувати проблеми;
 • комунікативні навички;
 • навички співробітництва;
 • опрацьовування інформації;
 • гнучкість;
 • ініціативність;
 • соціальні навички (спілкування, вміння відстояти власну думку, емпатія, вміння формувати позитивне ставлення до себе та інших, передавати настрій, вміння адекватно реагувати в різних ситуаціях);
 • лідерство;
 • відповідальність.

Розвиток таких навичок ще в дошкільному віці дає дитині якомога більше шансів для досягнення успіху в житті.

Крім основних занять, дитина також зможе отримати знання, яких потребує саме зараз. Педагог, спостерігаючи за розвитком дитини протягом дня, готує ті завдання, що допоможуть дитині для подальшого розвитку. Завдання формуються на тему блоку для кожної дитини окремо.

Заняття проходять в цікавій та легкій для дитини ігровій формі. Створення розвивального середовища навколо однієї теми дозволить дитині розкритися у найнесподіваніший спосіб, та підвищить інтерес до процесу. Але варто зазначити, що розвивальне середовище змінюється відповідно до теми блоку.

У своїй програмі ми використовуємо проектну діяльність, що систематизує, поглиблює вивчення та закріплює вивчений матеріал. Така діяльність допомагає поєднати в собі всі види дитячої діяльності, зробити навчання кориснішим та цікавішим, розвинути різноманітні навички (вміння описати, донести ідею проекту, проілюструвати та систематизувати знання навколо однієї теми).

12 різних предметів, та більш як 25 занять на тиждень з професійними педагогами.

Невеликі групи до 10 дітей, тому педагог зможе приділити достатньо уваги кожній дитині окремо.

Наший садочок використовує наступні методики:

 1. Українська програма "Дитина" (діти отримують необхідні знання, навички та уміння, виховується гармонійна особистість);
 2. Канадська програма "Playing to learn" (розвивальне середовище формується на основі спостережень педагога за інтересами та особистим рівнем розвитку дітей. Середовище наповнюється корисними матеріалами, іграми, та цікавими завданням по досліджуваній темі);
 3. Реджіо-підхід (базується на вірі в силу та можливості дитини. Реджіо-підхід наділяє дитину необхідними інструментами та можливостями, що будуть у нагоді протягом усього життя);
 4. Марія Монтесорі (Сенситивні періоди розвитку. Передбачає окремий підхід до кожної дитини);
 5. Глен Доман (розширення світогляду дитини, навчання інтуїтивного читання);
 6. Людмила Петерсон (стимулювання логіко-математичного розвитку через цікаві ігри та завдання);
 7. Людмила Шелестова (навчання читанню);
 8. Віктор В'юнник (стимулювання інтересу до читання через цікаві завдання та ігри);
 9. Василь Сухомлинський (навчання дітей бути в гармонії з природою та мислити в умовах навколишнього середовища);
 10. Ігри Нікітіних (різноманітні розвивальні ігри, ігри з кубиками);
 11. Золтан Дьєнеш (логіка);
 12. "Музика з мамою" Катерини Железнової;
 13. "Театр фізичного розвитку та оздоровлення дітей" Миколи Єфименка"
 14. "Теорія рішення винахідницьких задач" Генріха Альтшулера (Така методика не просто розвиває фантазію, а дає дитині системне мислення, з розумінням всіх процесів, що відбуваються навколо. Педагог отримує інструмент для розвитку у дитині творчої особистості, що здатна вирішити свої проблеми самостійно).

Команда вихователів, методистів, педагогів мережі DINO мають досвід у вихованні та навчанні дітей, а також щиро закохані та віддані своїй справі.


на тему:
програми розвитку дітей дошкільного віку, програма Монтессорі, освітня програма Дитина, комплексні програми розвитку дітей, сучасні програми виховання і навчання дитини, авторські методики раннього розвитку дітей

Оберіть, будь ласка, садочок, що Вас цікавить:

DINO Парковий

Борщагівка

DINO Львівський

Соф.Борщагівка

DINO Ірпінь

ЖК Карат

×
×
Забронювати місце
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку DINO Кейтерінг